MÖBLER / Bord / Damarbetsbord 8493226
nr 849 3226
Damarbetsbord
Tidigt 1900-tal, bemålat, längd: 70 cm, djup: 49 cm, höjd: 97 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 september 2013
kl 18:58:55
150 kr
250 kr